הכל על הלבנת שיניים

שתף מאמר:

חולמים על שיניים לבנות? הלבנת שיניים היא הדרך באם לא נולדתם עם שיניים לבנות.הלבנת שיניים היא שיטה מהפכנית המאפשרת להבהיר את גוון השיניים הטבעי, אנשים רבים נולדים עם פיגמנט שיניים כהה והם הקהל שפונה לבצע טיפול של הלבנת שיניים. טיפול של הלבנת שיניים מוצע כיום במגוון שיטות ובמגוון רחב של מרפאות, הלבנת שיניים אינו טיפול מורכב ואינו דורש פעולות רפואיות מורכבות, לכן כמעט כל אדם מתאים לטיפול וכמעט בכל מצב ניתן לעבור את הטיפול.


הלבנת שיניים – כיצד עושים

תהליך של הלבנת שיניים מתחלק לשתי שיטות עיקריות: הלבנת שיניים בבית  והלבנת שיניים במרפאה.

כדי לעשות הלבנת שיניים בבית יש צורך ברכישת ערכה להלבנת שיניים, כיום ניתן למצוא מגוון רחב של ערכות כאשר כולן עובדות בשיטה דומה, ריכוז החומרים בערכות הביתיות שמאפשרות להלבין שיניים נמוך יותר מאשר במרפאות אך גם הוא מאפשר להבהיר את גוון השיניים ולקבל תוצאות מרשימות. התהליך הוא מילוי תבנית בחומר של הלבנת שיניים והנחתו בתוך הפה על השיניים למשך זמן הנקבע בכל ערכה.

הלבנת שיניים מקצועית ויסודית יותר עושים דרך מרפאות השיניים דרך מכוני האסתטיקה המציעים זאת, בשיטות מקצועיות אלו ריכוז החומרים גבוה יותר וההלבנה יסודית יותר. לצד היתרון של ריכוז חומרים גבוה עומד החיסרון של סיכון הפגיעה בשן עצמה, כמובן שריכוז החומרים מותאם לרמה בטוחה אך לא כל סוגי השיניים זהים ולכן חשוב לשמוע מרופא השיניים המטפל על החסרונות ועל הסיכונים הכרוכים בהלבנת שיניים בשיטה זו.

הלבנת שיניים – למה לצפות
כאשר אתם בוחנים שיטות שמלבינות שיניים חשוב שתגיעו לבדיקה וחשוב שיראו את מצב השיניים ההתחלתי שלכם כיוון שהלבנת שיניים אינה מביאה את כל סוגי השיניים למצב של לובן מוחלט כיוון שהפיגמנט ההתחלתי של השן משפיע על התוצאה ולכן יש לעשות תאום ציפיות מדויק ככל הניתן כדי למנוע מצב של אכזבות מיותרות. חשוב שתדעו שניתן להבהיר מספר דרגות מגוון השיניים הקיים שלכם ולא ניתן להגיע לכדי בהירות מושלמת באם גוון השיניים שלכם כהה מלכתחילה.

מאמרים נוספים

כתרים

הענף האסתטי מתפתח גם ברפואת השיניים. אם עד לפני כמה שנים חוזקו של החומר, עמידותו לאורך זמן והתאמתו של הכתר לשן היוו את הקריטריונים החשובים

השתלת שיניים ביום אחד

השתלות שיניים ביום אחד – זהו מונח רפואי המשמש לתיאור התהליך שבו שן, שיניים או שחזורים נעקרים מהמקום ובמקומם מותקן שתלים ועליהם  גשר או גשרים